Tiekamies pirmo reizi 8. februārī!

Ar prieku paziņojam, ka skoliņa vērs savas durvis visām vecuma grupām jau šonedēļ!

 • Datums: Sestdien, 8. februāris
 • Vieta: Fellaskóli, Norðurfelli 17-19, 111 Reykjavík (Breiðholt), karte
 • Ieeja uz Latviešu skoliņas telpām atrodas ēkas rietumu spārnā (norādīts ar melnu bultiņu), pievērsiet uzmanību, ka tā NAV skolas galvenā ieeja. No stāvlaukuma, kas ir pie galvenās ieejas ir jāiet pāri visam spēļu laukumam uz pašu galējo ēkas rietumu galu.

entrance-fellaskoli

 • Telpas: 213, 215, 217 un 219 (visas blakus)
 • Laiks: atkarībā no vecuma grupas no 9:30 – 12:30 (skat. zemāk)

Skoliņas mērķis 2014. gada pavasara semestrim – veicināt latviešu bērnu savstarpēju pazīšanos un komunikāciju, kā arī latviešu valodas lietošanu un valodas prasmju uzlabošanu.

!!! LĪDZ CETURTDIENAI, 6.FEB. VECĀKIEM IR JĀATSŪTA OFICIĀLS BĒRNA PIETEIKUMS SKOLIŅAI UZ E-MAIL latviesu.skolina@gmail.com  (Jānorāda vecāka vārds, uzvārds, tel.nr., e-mail adrese un bērna/bērnu vārdi). E-pastā jūs saņemsiet atbildi par pieteikuma apstiprinājumu, kā arī to, kurā grupiņā jūsu bērns atradīsies pirmajā skolas dienā (vēlāk nepieciešamības gadījumā to būs iespējams mainīt). Facebook grupā izveidotais saraksts radīts tikai lai noskaidrotu interesentu skaitu un vecumu. Pēc oficiālo pieteikumu saņemšanas, grupu noformēšanas un pirmās skolas dienas aizvadīšanas, Facebook grupa tiks atstāta tikai skolotājiem un vecākiem, kuru bērni iet skoliņā, aizsargājot mūsu visu privātumu, bet citi biedri un interesenti tiks no grupiņas izdzēsti.

Praktiska informācija visiem

1. Jāņem līdzi maiņas apavi (gan vecākiem, gan bērniem) vai arī telpās jāuzturās zeķēs.

2. Telpas ir diezgan aukstas. Pirms nodarbībām domājam pagriezt radiatorus uz siltāku režīmu, bet drošības dēļ iesakam saģērbt bērnus silti (paņemt līdzi kādu siltu džemperi un maiņas apavus vai vilnas zeķes).

3. Neesam paredzējuši rīkot īpašu ēdienreižu pauzi, taču starp nodarbībām ir atļauts paēst kaut ko līdzpaņemtu, aiz sevis neatstājot atkritumus, it sevišķi mazākiem bērniem vecāku klātbūtne ēdot ir obligāta.

4. Pēc tikšanās ar Modurmal saprotam, ka skoliņa nevarēs pastāvēt bez neliela finansiāla atbalsta no vecākiem. Par pirmajām nodarbībām nekas nebūs jāmaksā, šīs nodarbības centīsimies gatavot bez pārāk daudz papildus materiāliem. Izmantosim pašiem mājās pieejamos materiālus vai lūgsim vecākiem sagatavot bērniem līdzi, piemēram, pierakstu burtnīcu, zīmuļus, šķēres – lietas, kam vajadzētu būt mājās (ja kādam kaut kas būs aizmirsies mājās vai nebūs bijusi iespēja sagatavot prasītos materiālus, prom nedzīsim un kaut ko uz vietas izdomāsim). 🙂 Oficiāla reģistrācijas maksas pārskaitīšana varētu būt iespējama pēc dažām nedēļām. Maksa varētu būt aptuveni 6 000 ISK no ģimenes par semestri. Šī naudiņa tiktu lietota printēšanai, dažādu materiālu iegādei, un, ja būs pārpalikums, tad kopīgu svētku svinēšanai, kādas ekskursijas organizēšanai vai arī naudiņu glabāsim nākamajam semestrim. Par pārpalikuma lietošanu lemsim kopā ar vecākiem. Semestra beigās sniegsim finanšu atskaiti.

Svarīgi! Praktiska informācija vecuma grupām atsevišķi

1. Pavisam mazie (0 – 3 gadi)

Laiks: 9:30 – 10:20

Skolotāji: Ance un Ilze

 • Nodarbība būs kopā ar vecākiem, aicināti piedalīties vai nu viens, vai abi vecāki.
 • Daļu nodarbības plānots vadīt sēžot aplī uz grīdas. Lai nebūtu jāsēž uz plikas grīdas, lūdzu, paņemiet līdzi spilvenu, sedziņu, paklājiņu (piemēram, jogas paklājiņu).

2. Mazie (4 – 6 gadi)

Laiks: 10:30 – 12:30 (var doties prom agrāk, ja 2h šķiet par daudz)

Skolotāji: Marta un Ilze

 • Līdzi jāņem zīmuļi, kas varbūt jau ir palietoti un nebūtu žēl noziedot skoliņai – tos saliktu visus kopā un visi varētu izmantot.

3. Vidējie (7-9 gadi)

Laiks: 10:30

Skolotāji: Ance – valoda (10:30-11:20), Lauma – rokdarbi (11:30-12:30)

 • Līdzi jāpaņem pierakstu klade un zīmulis vai pildspalva valodas stundai.
 • Informācija par rokdarbu stundu –  Rokdarbi FEB 7-9 g

4. Lielie (10-14 gadi)

Laiks: 10:30

Skolotāji: Lauma (10:30-11:20), Dens (11:30-12:30)

 • Līdzi jāpaņem pierakstu klade un zīmulis vai pildspalva valodas stundai.
 • Informācija par rokdarbu stundu – Rokdarbi 8. FEB 10 g

Gaidīsim visus 8. februārī!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s