Uz skolu sestdien, 22. februārī!

Sveicināti!
Nākamā skoliņas reize notiks jau šosestdien, 22. februārī. Pievērsiet uzmanību, ka visām grupām nodarbības sākas jau 9.30 no rīta. Tie, kas ieradīsies pirmo reizi, lūdzu, ievērojiet, ka ieeja uz Latviešu skoliņas telpām atrodas ēkas rietumu galā un nevis pie autostāvvietas, kur ir galvenā skolas ieeja. Izpētiet šo plānu un pierakstiet doto telefona numuru.
Untitled

Nodarbību plāns sekojošs:

22.feb.bilde

NORĀDĪJUMI

1. grupai (< 3 g.v.)

  • Tāpat kā iepriekšējā reizē – sēdēsim visi uz grīdas aplī, tāpēc vēlams paņemt līdzi kādu sedziņu, lai būtu ērtāk.

2. grupai (4 – 6 g.v.)

  • Marta (radošā nodarbība): ”Sveiki! Nodarbībai 22.02. visiem bērniem jāņem līdzi dārzeņi vai augļi. Mēs no tiem mēģināsim pagatavot  tēlus, varoņus, briesmoņus, dzīvniekus, pārrunāsim to nosaukumus, krāsas, garšas un formas. Tātad ņemam līdzi, piemēram, burkānu, banānu, kartupeli, ābolu u.t.t. Nevajag ņemt daudz, bet dažus gb. un vecāki mājās kādu, piemēram, kartupeli sagriež ripiņās, strīpiņas u.t.t. Tad mēs saliksim visas sagrieztās detaļas vienviet, un bērni visi varēs tās lietot. ATCERIETIES, ka sagriežam tikai 1 dārzeni , bet vēl aptuveni 1 – 3 gb. ņemam līdzi veselus. Uz tikšanos!”

3. grupai (7 – 9 g.v.)

  • Lauma (rokdarbi): “Pagājušo reizi rokdarbu nodarbībā izgriezām savu vārdu burtiņus no auduma. Nākamajā reizē šūsim tos klāt pie cita auduma, no kura vēlāk gatavosim maisiņus. Izskatās, ka ar šiem auduma maisiņiem mums būs ko ņemties līdz pat marta sākumam. Ja kādam pirmā rokdarbu nodarbība būs tikai 22. februārī, vēlams jau mājās ar vecāku palīdzību sameklēt kādu audumu, izgriezt no tā sava vārda burtiņus un ņemt līdzi jau izgrieztus burtiņus uz nodarbību (mēs griezām no apmēram 7×10 cm auduma gabaliņiem). Ja kādam nebūs, tad nav ko bēdāt – skolotāja palīdzēs sākt visu no sākuma. Uz nodarbību līdzi jāņem viss tas pats, kas pagājušoreiz. Pilns saraksts atrodams te Rokdarbi FEB 7-9 g

4. grupai (> 10 g.v.)

  • Lauma (rokdarbi): “22. februārī JAUNIEŠIEM LĪDZI JĀŅEM ADATA UN DIEGS! Pogas es atnesīšu, bet, ja kadam mājās ir, tad droši ņemiet līdzi! Lai mums tā pogu šūsana būtu interesantāka, mēs varētu ar pogām radoši izrotāt kaklasaites un nākamajā nodarbībā arī apgūt kaklasaites sasiešanas mākslu, tāpēc visi aicināti pameklēt, vai mājās nav kāda veca vai nederīga kaklasaite.”
  • Dens (valoda): “Ar pievienoto materiālu mēs strādāsim klasē, iepriekš nav nekas jāgatavo. Uz šo nodarbību mājas darbs no pirmās stundas bija uzdevums iemācīties latviešu alfabētu.” LV_2014_2.nod
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s