Pirmās nodarbības skolā

Latviešu skola Reikjavīkā pirmajiem mācīties gribētājiem savas durvis vēra 2014. gada 8. februārī. Skolas veidotāji bija patīkami pārsteigti par lielo atsaucību un ieinteresētību no vietējo latviešu puses. Saņēmām vairāk kā 30 pieteikumu skolai bērniem vecumā no 7 mēnešiem līdz 14 gadiem. Bērni pagaidām tika iedalīti četrās vecuma grupās.

Pirmā skolas diena bija iepazīšanās, kur gan bērni, gan vecāki varēja satikt mūsu skolas skolotājus, kā arī vecākiem bija iespēja savā starpā iepazīties un papļāpāt, kamēr bērni bija aizņemti nodarbībās. 1. grupiņa kopā ar vecākiem dziedāja latviešu dziesmiņas, 2. grupas bērni visi kopā zīmēja uz liela papīra uz grīdas, 3. un 4. grupas bērni iesāka rokdarbus, ko turpināja nākamajā nodarbībā, kā arī jau sāka pievērsties latviešu valodas apguvei un uzlabošanai.

Otrā skolas dienā, 22. februārī, 1. grupiņa atkal dziedāja latviešu dziesmiņas, skaitīja un mācījās pantiņus, skatījās grāmatu un jauki pavadīja laiku kopā ar vecākiem. 2. grupiņa kopā ar vecākiem un Martu veidoja dzīvniekus no līdzi paņemtajiem dārzeņiem. Dzīvnieki sanāca ļoti skaisti, dažus no tiem var aplūkot zemāk bildēs. 3. grupa veidoja lielas papīra bumbas ar Ilzi, mācījās nedēļas dienu nosaukumus latviski kopā ar Anci, un ar Laumu turpināja pirmajā nodarbībā iesāktos rokdarbus. 4. grupa jau rakstīja pirmo diktātu kā arī turpināja mācīties latviešu valodas alfabētu pie Dena, turpināja iesāktos rokdarbus un noslēgumā diskutēja par drošību internetā ar Sanitu.

Uz tikšanos nākamreiz!

08-IMG_9353

11-IMG_9358

13-IMG_9362

17-IMG_9369

14-IMG_9363

16-IMG_9366

15-IMG_9364

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s