Nodarbības 22. martā

Labdien! Nākošreiz turpinam 3 grupu sastāvā. Lūk, nodarbību saraksts, bet mazliet zemāk skolotāju piezīmes par līdzņemamajiem materiāliem.
22mar

Laura un Marta: ”Sveicināti, 1. grupiņas vecāki! 22. marta nodarbībā mēs svinēsim pavasara atnākšanu un stādīsim graudus. Pagājušo nedēļu šī aktivitāte bija 2. grupai kopā ar Martu un bērniem patika. Ja ir iespējams, lūdzu, paņemiet no mājām burciņu vai kādu trauciņu, vēlams caurspīdīgu, ko izmantot stādīšanai. Ļoti labi der, piemēram, ķiršu tomātiņu plastmasas kastīte. Bērniem vēlams saģērbties drēbēs, kuras nav žēl nosmērēt.
Ja sanāks laiks, esam sagatavojušas vēl vienu aktivitāti – zīmēšanu ar krītiņiem visiem kopā uz lielas papīra loksnes.
Būs arī dziesmiņas un pantiņi kā parasti.
!! LŪGUMS VECĀKIEM paziņot par neierašanos. Informācija par to, cik bērnu ieradīsies, mums ir svarīga, lai spētu attiecīgi sagatavot nodarbību.
Uz tikšanos sestdien!”

Sanita: ”Sveicināti 3. (lielie ) grupas bērni un vecāki! Šo sestdien tiekamies trešajā nodarbībā ,,Drošība internetā’’ . Turpināsim sarunu par internetā atrodamo informāciju. Runāsim, kā noteikt vai atrastā informācija ir patiesa, kā pārbaudīt cik nopietns ir sniegtās informācijas avots. Runāsim par drošas čatošanas likumiem un pildīsim uzdevumus.
Mājas darbs – lūgums katram bērnam atrast internetā un izdrukāt vai pārrakstīt sekojošu informāciju:  Kādas ir Lieldienu tradīcijas Latvijā?.  Tekstam jābūt  ne garākam par pieciem teikumiem. Jābūt redzamam informācijas avotam, no kurienes attiecīgā informācija ir ņemta. Klasē mēs analizēsim  un salīdzināsim visu atrasto informāciju.
Ja nesanāk atnākt uz nodarbību, iesaku vecākiem ieskatīties  un pārrunāt ar bērnu šīs tēmas drossinternets.lv  mājas lapā. Rokasgrāmatā 19. – 21. lpp. ”
 

ROKDARBI – Lauma:
2. grupai (vidējie) līdzi jāņem šķēres, kas ir gana labas auduma griešanai. Neasas šķēres šoreiz nederēs. Griezīsim dažādus krāsainu audumus un veidosim kopīgu bildi.
3. grupai (lielie) līdzi jāņem 1 ziepju gabaliņš, lodīšu pildspalva, lineāls un adata ar lielu aci.
Tie, kam vēl ir nepabeigti iesāktie auduma maisiņi, lūdzu, paņemiet arī tos līdzi!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s