Nodarbības 12. aprīlī – Lieldienu tēma

12apr

1. grupa

”Uzmanību, 1. grupiņas vecāki! Sestdienas nodarbībā ar mazajiem krāsosim kartona olas ar pirkstiņkrāsām. Kā jau varat iedomāties, pasākums būs ne vien jautrs, bet arī ķēpīgs, tādēļ lūdzu saģērbt bērnus atbilstoši – vai nu speciālā, krāsošanai paredzētā priekšautā, vai vienkārši drēbēs, kuras nav žēl nosmērēt. Tiekamies sestdien! Laura”

2. grupa

“Sveiki! Vidējā grupiņa sestdien ņem līdzi divas vārītas olas, zīmuļus (krītiņus,flomesterus). Un vēl būtu labi, ja paņemtu līdzi olu čaulas, bet tādas, kuras nav sadalītas uz pusēm, bet tām ir tikai augša nodalīta. Labāk paņemt kādas 3 čaulas. Marta.”

3. grupa

” Sveicināti 3. grupas bērni un vecāki! Sestdien, 12. aprīlī, mēs tiekamies nodarbībā ,,Drošība internetā’’ (11:00 – 12:00) un turpināsim sarunu par kiberterorizēšanu, jeb emocionālo aizskaršanu internetā. Kā pasargāt sevi, kur vērsties pēc palīdzības, kāpēc bērni un jaunieši viens otru pazemo internetā, kādas sekas ir šādai rīcībai u.c.. Pagājušajā nodarbībā mēs sākām zīmēt plakātus/zīmējumus par tēmu: Ko nedrīkst darīt internetā. Vēlams, ka vecāki kopā ar bērnu pabeidz plakātus un vēlreiz pārrunā šīs tēmas. Lūgums pabeigtos darbus paņemt līdzi uz nodarbību. Idejas var pasmelties rokasgrāmatā 11.lpp Sociālie Tīkli, 14.lpp Informācijas ievietošana internetā. Fotogrāfiju ievietošana internetā, 20 lpp. Čatošana internetā. Skatīt šeit.  Kā arī blogera Kriša padomi http://macies.drossinternets.lv/ Sveicieni, Sanita.”

Materiāls valodas nodarbībai – Latviešu val_8nodarb

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s