Sākam bērnu reģistrāciju rudens semestrim!

Mīļie vecāki! RLS atkal vērs savas durvis skolēniem 6. septembrī. Ceram, ka vieta paliks nemainīga un varēsim turpināt darboties Fellaskóli. Nodarbības sāksies plkst. 10:00 un tās, kā ierasts, sestdienu. Nodarbību grafiks visam semestrim tiks paziņots 6. septembrī. Vidēji nodarbības notiks 3 reizes mēnesī.

Nākamajā semestrī plānotas vairākas pārmaiņas. Ar prieku paziņojam, ka 1. grupai nodarbības vadīs ne tikai Laura, bet arī Alise, Gustava, no 1. grupas, māsa, viņa ir kvalificēta pirmsskolas pedagoģe. 2. grupai līdztekus Martas vadītajām radošajām nodarbībām būs arī atsevišķa valodas nodarbība, ko vadīs Ance un Ilva. 3. grupai Dens turpinās vadīt valodas nodarbības, Sanita turpinās vadīt drošības nodarbības, kā arī mācīs Latvijas vēsturi. Ance 3. grupai pasniegs dabas mācību, Ilze – radošās nodarbības un, sākot ar novembri, Lauma pasniegs valodas nodarbības uz maiņām ar Denu.

Vēlos vērst uzmanību uz to, ka no rudens semestra mācību maksa būs augstāka – 5000 ISK no bērna, paredzot atlaidi vairāku bērnu ģimenēm. Atgādinu, ka skolas vecuma bērniem ir iespēja saņemt šo naudiņu atpakaļ no savas pašvaldības.

SVARĪGI! Lūdzu atsūtīt pieteikumu skolai uz latviesu.skolina@gmail.com līdz 29. augustam!!! Pieteikumā miniet bērna vārdu, uzvārdu, vecumu (un kennitala), kā arī savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Uz pirmo skolas dienu aicinām ierasties visus vecākus, jo vienlaikus ar nodarbībām notiks īsa vecāku sapulce, kuras laikā iepazīstināsim ar skolas noteikumiem un mācību plānu nākamajam semestrim.

Nobeigumā vēlos piebilst, ka ar prieku uzņemsim savā pulkā ikvienu, kam ir interese darboties skolā, gan pasniedzot nodarbības, gan palīdzot administratīvajā darbā. Droši sazinieties ar mums, sūtot e-pastu uz tālāk norādīto adresi vai arī izmantojot FB.

 

Reikjavīkas latviešu skola

https://latviesuskolina.wordpress.com/

latviesu.skolina@gmail.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s