Aukstās Lieldienas un radošās darbnīcas turpinājums nākamajā nodarbībā

Reikjavīkas Latviešu skola šajās Lieldienās sadarbojās ar Islandes Latviešu biedrību (ILB) un piedalījās ILB organizētā pasākumā brīvā dabā. Skolas pārraudzībā bija Lieldienu radošā darbnīca, kuras ietvaros varēja sēt sēklas olu čaumalās, veidot darbiņus no dzijas, kā arī apgleznot akmeņus, zariņus un papīra ziedus, taureņus utml.

1-IMG_0515 Noveļot vainu uz laika apstākļiem, pasākums nebija kupli apmeklēts un gan bērni, gan arī pašas radošā galda saimnieces labprātāk iesaistījās aktivitātēs, kas sasilda, piemēram, lēkšanā ar maisiem un sniega kupenu brišanu ILB sagatavotajā Lieldienu stafetē.

Visi, kas ieradās ir pelnījuši uzslavu par izturību un uzņēmību, it sevišķi mazie bērni, kas par spīti drēgnajam laikam tomēr spēja pāris minūtes pavadīt sēdus pie galda un šādus tādus radošos darbiņus tomēr uzmeistaroja.

1-IMG_0519 Tā kā šim pasākumam bija sagatavoti, bet netika izmantoti ļoti daudz materiālu, tad nākamajā nodarbībā 11. aprīlī turpināsim tos izmantot un piedāvāsim tiem bērniem, kas netika uz Lieldienu pasākumu, iespēju radoši izpausties pavasara noskaņās siltajās Fellaskóli telpās. Protams, neizpaliks ierastās dziesmas un rotaļas mazākajiem, kā arī sagatavoti īpaši uzdevumi un spēles lielajiem.

Uz tikšanos sestdien, 11. aprīlī, kā parasti plkst. 10:00 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s