Par skolu

IMG_4567.JPGReikjavīkas Latviešu skola (islandiski: Lettneski skólinn í Reykjavík) ir brīvā laika skola, kas paredzēta bērniem ar latvisku izcelsmi, lai dotu tiem iespēju sarunāties latviešu valodā, kopt latviskas tradīcijas, svinēt svētkus un apgūt jaunas zināšanas izmantojot latviešu valodu.
Skoliņa ir radīta un tiek attīstīta uz brīvprātības principa, piedaloties gan entuziastiem ar pedagoģisko izglītību vai pieredzi darbā ar bērniem, gan arī bērnu vecākiem. 2014. gada februāris ir skoliņas pirmais darbības mēnesis.
Skolas pārstāvji sadarbojas ar Islandes bilingvālo asociāciju ‘Móðurmál’ un ‘Latviešu valodas aģentūru’ Latvijā. Nešaubīgi visu skolas veidotāju sapnis ir soli pa solim izveidot bērniem interesantu un attīstību veicinošu skolas vidi un mācību programmu. Mēs pateicamies visiem, kas mums palīdz, kā arī bērniem un to vecākiem par skoliņas apmeklēšanu.

Kopš 2014. gada 21. novembra Reikjavīkas Latviešu skola ir reģistrēta kā biedrība Islandes Ieņēmumu dienestā (Ríkisskattstjóri).

Lai kļūtu par Reikjavīkas Latviešu skolas biedru, ir jāatsūta pieteikums uz latviesu.skolina@gmail.com ar sekojošu informāciju:

  • Vārds
  • Uzvārds
  • Kennitala (Personas kods Islandē)
  • Telefons
  • E-pasta adrese
  • Dzīvesvietas adrese

Ar savu pieteikumu biedrs apliecina, ka ir iepazinies ar Reikjavīkas Latviešu skolas statūtiem un tos akceptē. Biedri brīvprātīgi piedalās skolas darba organizēšanā un nodarbību vadīšanā.

Ievērojiet! Vecākiem nav jākļūst par skolas biedriem, lai drīkstētu pieteikt bērnu skolai.

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s