Brīvprātīgo komanda

Skolas pastāvēšana balstās uz brīvprātīgu darbu. Mūsu komandu veido gan entuziasti ar pedagoģisko izglītību vai pieredzi darbā ar bērniem, gan arī bērnu vecāki.

Uzmanību! Vecāki un citi interesenti, kas vēlas iesaistīties skolas darbā, nodarbību veidošanā un vadīšanā, pasākumu organizēšanā vai citos skolas projektos, laipni lūgti pievienoties mūsu darba komandai! Par daudz mūsu nekad nekļūs. Būsim vienoti un atsaucīgi!

 

Ieva Čermākova- Plauka. Ieva ir Izas Sāras un Annas Elzas mamma, un abas meitas ir Reikjavīkas Latviešu skolas skolnieces. Meitenes aug bilingvālā latviešu-čehu ģimenē un mācās trešo- islandiešu valodu. Ģimenē tiek uzturētas latviskās tradīcijas un Ieva māca meitām latviešu valodu. Ogres mākslas skolā iegūtā izglītība palīdz radošo projektu realizēšanā skolā. Ievai ir Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds socioloģijā, pieredze darbā LU gan pētnieciskajā, gan administratīvā jomā. Ieva ir pasniegusi Masarika universitātē Čehijā latviešu sarunu valodu maģistra studentiem. Ieva ir strādājusi pusgadu kā brīvprātīgā ar bērniem Zambijā. Reikjavīkas Latviešu skolā Ieva pasniedz nodarbības un no 2017.gada rudens ir arī skolas vadītāja.

 

anceRLSAnce Laukšteina. Ance ir Reikjavīkas Latviešu skolas idejas autore un bija skolas vadītāja no 2015. gada līdz 2017. gada rudenim. Šobrīd Ance skolā pasniedz nodarbības 2. grupai. Ikdienā viņa strādā par māsu rehabilitācijas nodaļā un audzina divas meitas un dēlu.

 

 

 

 

LauraRLS Laura Nesaule. Laura ir skoliņas izveides projekta iniciatore un īstenotāja. Laurai ir divu gadu audzinātājas pieredze Islandes bērnudārzā, viņa ir strādājusi arī kā Au Pair Londonā. Laurai ir Bakalaura grāds Komunikācijas zinātnē un Maģistra grāds Cilvēkresursu vadībā. Reikjavīkas Latviešu skolā Laura ir pasniegusi nodarbības 1. un 2. grupas bērniem. Līdz 2015. gada aprīlim viņa bija skolas vadītāja, bet pēc tam – skolas valdes locekle. Šobrīd Laura pasniedz nodarbības 1. grupā.

 

 

ilzeRLS Ilze Apine. Ilze ir divu pieaugušu meitu mamma ar pieredzi mākslas un veidošanas nodarbību vadīšanā. Skolas pirmajā pastāvēšanas gadā Ilze pasniedza bērniem radošās nodarbības, bet kopš 2014. gada jūnija ir skolas grāmatvede un valdes locekle.

 

 

 

laumaRLS Lauma Gulbe. Laumas pirmā skola bija Rīgas Igauņu skola, kur piedzīvota gan bilinguāla mācību vide, gan mazo klašu burvība. Pēc Rīgas 2. vidusskolas absolvēšanas izvēlējusies iegūt profesionālo bakalaura grādu Tūrisma organizācijas un vadības programmā Vidzemes Augstskolā Valmierā. Studiju laikā lieliska organizatoriskā darba pieredze gūta, aktīvi darbojoties Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienībā un vides sakopšanas talku kustībā “Projekts Pēdas”. Maģistra grāds vides resursu pārvaldībā iegūts, studējot Islandes ziemeļrietumu pilsētiņā Īsafjordā. Pēdējo gadu darba pieredze saistīta ar tūrisma un viesmīlības nozari. Lauma mūsu skolā ir pasniegusi rokdarbus, bet šobrīd pārvalda skolas bibliotēku, darbojas atsevišķos projektos, kā arī pasniedz nodarbības 1. grupai. Lauma audzina divas meitas.

 

ilvaRLS Ilva Pētersone. Ilva dzīvo Islandē kopš 1995. gada un ir 3 dēlu māmiņa. Ilvas ģimenē galvenā valoda ir islandiešu un tāpēc viņa ir personīgi ieinteresēta piedalīties Reikjavīkas latviešu skoliņā, lai dotu saviem dēliem un citiem bērniem līdzīgā situācijā iespēju uzlabot latviešu valodas zināšanas un saglabāt saikni ar Latviju un tās kultūru. Ilvai Ir Latvijas Universitātes angļu valodas pedagoga izglītība, Islandes Universitātes Bakalaura izglītība Islandiešu valodā un literatūrā ārzemniekiem, kā arī Islandes Universitātes Maģistra izglītība Angļu valodā un literatūrā. Ilva ir arī beigusi Islandes Tūrisma skolu Tūrisma organizācijas un vadības specialitātē. Ilva ir strādājusi ar dažāda vecuma bērniem gan Latvijā, gan Islandē – Latvijā mācot angļu valodu un darbojoties bērnu vides nometnēs, Islandē strādājot bērnu dārzā par audzinātāju un skolā par angļu valodas skolotāju. Šobrīd Ilva strādā Air Atlanta, bet savas pedagoga zināšanas un prasmes ir gatava ieguldīt darbā Latviešu skoliņā.

 

sarmiteRLS Sarmīte Mežbārde. Sarmīte kā skolotāja Reikjavīkas Latviešu skolā darbojas no 2015. gada sākuma un pasniedz nodarbības 3. grupai, kā arī dziedāšanu visām grupām. Iepriekš pieredzi darbā ar bērniem Sarmīte ir guvusi darbojoties LELB (Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas) Svētdienas skolā. Ikdienā viņa strādā pakalpojumu sfērā un viņai ir viens pieaudzis dēls.

 

 

 

 

Līdz šim skolā vēl ir darbojušies un kādu laiku pasnieguši nodarbības Marta Preisa, Sanita Oša, Alise Peipiņa un Dens Dimiņš. Vislielākais paldies viņiem par ieguldīto laiku, darbu un fantastisku ideju realizēšanu un novēlam veiksmi un izdošanos turpmākajās dzīves gaitās!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s