Skolotāji

Visus, kas aktīvi darbojas skolas administrācijā un/vai vada stundas, mēs saucam par skolotājiem, lai gan lielākajai daļai no mums dzīves gājums nav bijis saistīts ar profesionālo pedagoģiju. Skolas pastāvēšana balstās uz brīvprātīgu darbu.

 

anceRLSAnce Laukšteina. Kopš 2015. gada aprīļa Ance ir skolas vadītāja, skolā pasniedz nodarbības 2. un 3. grupai. Ikdienā viņa strādā par māsu rehabilitācijas nodaļā un audzina 2 meitas.

 

 

 

 

LauraRLS Laura Nesaule. Laura ir skoliņas izveides projekta iniciatore un īstenotāja. Laurai ir 2 gadu audzinātājas pieredze Islandes bērnudārzā, viņa ir strādājusi arī kā Au Pair Londonā. Laurai ir Bakalaura grāds Komunikācijas zinātnē, profesionālajā jomā viņai ir pieredze projektu vadībā un sabiedriskajās attiecībās gan Latvijā, gan Islandē. Reikjavīkas Latviešu skolā Laura ir pasniegusi nodarbības 1. grupas bērniem. Līdz 2015. gada aprīlim viņa bija skolas vadītāja, bet pēc tam – skolas valdes locekle. Šobrīd Laura studē maģistrantūrā Reikjavīkas Universitātē un audzina meitu.

 

 

ilzeRLS Ilze Apine. Ilze ir 2 pieaugušu meitu mamma ar pieredzi mākslas un veidošanas nodarbību vadīšanā. Skolas pirmajā pastāvēšanas gadā Ilze pasniedza bērniem radošās nodarbības, bet kopš 2014. gada jūnija ir skolas grāmatvede un valdes locekle.

 

 

 

laumaRLS Lauma Gulbe. Laumas pirmā skola bija Rīgas Igauņu skola, kur piedzīvota gan bilinguāla mācību vide, gan mazo klašu burvība. Pēc Rīgas 2. vidusskolas absolvēšanas izvēlējusies iegūt profesionālo bakalaura grādu Tūrisma organizācijas un vadības programmā Vidzemes Augstskolā Valmierā. Studiju laikā lieliska organizatoriskā darba pieredze gūta, aktīvi darbojoties Vidzemes Augstskolas Studentu Apvienībā un vides sakopšanas talku kustībā “Projekts Pēdas”. Maģistra grāds vides resursu pārvaldībā iegūts, studējot Islandes ziemeļrietumu pilsētiņā Īsafjordā. Pēdējo gadu darba pieredze saistīta ar tūrisma un viesmīlības nozari. Lauma mūsu skolā ir pasniegusi rokdarbus, bet pēdējā laikā vairāk darbojas organizatoriskajā darbā skolas valdē, Bilingvālajā asociācijā Móðurmál, kā arī atsevišķos projektos. Lauma šobrīd strādā kā asistents cilvēkam ar invaliditāti, viņa arī audzina meitu.

 

ilvaRLS Ilva Pētersone. Ilva dzīvo Islandē kopš 1995. gada un ir 3 dēlu māmiņa. Ilvas ģimenē galvenā valoda ir islandiešu un tāpēc viņa ir personīgi ieinteresēta piedalīties Reikjavīkas latviešu skoliņā, lai dotu saviem dēliem un citiem bērniem līdzīgā situācijā iespēju uzlabot latviešu valodas zināšanas un saglabāt saikni ar Latviju un tās kultūru. Ilvai Ir Latvijas Universitātes angļu valodas pedagoga izglītība, Islandes Universitātes Bakalaura izglītība Islandiešu valodā un literatūrā ārzemniekiem, kā arī Islandes Universitātes Maģistra izglītība Angļu valodā un literatūrā. Ilva ir arī beigusi Islandes Tūrisma skolu Tūrisma organizācijas un vadības specialitātē. Ilva ir strādājusi ar dažāda vecuma bērniem gan Latvijā, gan Islandē – Latvijā mācot angļu valodu un darbojoties bērnu vides nometnēs, Islandē strādājot bērnu dārzā par audzinātāju un skolā par angļu valodas skolotāju. Šobrīd Ilva strādā Air Atlanta, bet savas pedagoga zināšanas un prasmes ir gatava ieguldīt skolotājas darbā Latviešu skoliņā.

 

sarmiteRLS Sarmīte Mežbārde. Sarmīte kā skolotāja Reikjavīkas Latviešu skolā darbojas no 2015. gada sākuma un pasniedz nodarbības 3. grupai. Iepriekš pieredzi darbā ar bērniem Sarmīte ir guvusi darbojoties LELB (Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas) Svētdienas skolā. Ikdienā viņa strādā pakalpojumu sfērā un viņai ir viens pieaudzis dēls.

 

 

 

 

Līdz šim skolā vēl ir darbojušies un kādu laiku pasnieguši nodarbības Marta Preisa, Sanita Oša, Alise Peipiņa un Dens Dimiņš. Vislielākais paldies viņiem par ieguldīto laiku, darbu un fantastisku ideju realizēšanu un novēlam veiksmi un izdošanos turpmākajās dzīves gaitās!

Uzmanību!

Vecāki un citi entuziasti, kas vēlas iesaistīties skolas darbā, nodarbību veidošanā un vadīšanā, ar vai bez pedagoģiskās izglītības vai pieredzes, laipni lūgti pievienoties mūsu darba komandai! Par daudz mūsu nekad nekļūs. Būsim vienoti un atsaucīgi!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s